článek ze dne: 22.7.2002                                         autor článku:  redakce

Dětský den na fotbalovém hřišti

07/02

   Jako každým rokem, tak i letos uspořádal místní fotbalový klub FK Libochovice dne 9.6.2002 Dětské sportovní odpoledne k svátku dětí. Po dětském dnu na zámku se asi zhruba 150 dětí právem těšilo na další zápolení ve skákání v pytlích, v hodu kroužky na maketu tučňáka, na hod tenisovými míčky do tygří tlamy. Příznivci basketbalu si ověřili své schopnosti v házení na koš, mladí fotbalisté předvedli své umění při trefování terčů v brance. Vyznavači tenisu měli k dispozici rakety s míčky a potřebný koš, kam měli míče trefovat. Ten, kdo měl rád koně se mohl dosyta povozit na jejich hřbetech. A komu po diskotéce pořádně vyhládlo přišly vhod na ohni opečené a voňavé buřty.
   Každý účastník byl za svůj výkon odměněn dárkem v podobě cukrovinek, oplatek, koláčků, samolepek, žvýkaček. Byly to ceny, které věnovali dětem sponzoři: pekařství p.Kazda, CK Fischer Praha, Lafarge Čížkovice, Jatka Slavie, ČSSD v Libochovicích, Market Libochovice, cihelna Heluz Libochovice, autoservis p. Lomič, autodoprava p. Bušek a p.Mašek, zlatnictví V+V Libochovice, potraviny p. Zahálková, p. Jiří Majer, p. Petr Korous Poplze, Intop p. Fictum, hostinec "U Králíčků", p. Luboš Verner, Zepos Radovesice, Transfera p.Šán, Pojišťovna Generali Litoměřice, p. Roman Hanousek, Agri Libochovice, stavební firma p. Chromý Litoměřice, paní Jiřina Portychová Ranč pod Vrbou Poplze.
   Velkou práci odvedli také členové fotbalového oddílu, kteří se vedle těchto činností pro veřejnost, ve svém volném čase věnují mládeži ve svých čtyřech mužstvech a dvěma mužstvům dospělých. Že jejich práce nese úspěchy, svědčí účast dorostenců a starších žáků v krajské I.A třídě, mladších žáků a I. mužstva dospělých v Okresním přeboru, mužstvo nejmladších - přípravka obsadilo 2. místo ve finále O přeborní-ka okresu, hráči dříve narození hrají prim ve své okresní soutěži. Fotbalisté ctí heslo Fotbal ANO, drogy NE.


«« zpět

vytištěno dne:4.5.2009